top of page

Markalar

YAY.png
bütün-tüm-logolar -02.jpg

Araç Bakım sektöründe, ürün ve hizmet kalitesi olarak 20 yılı aşkın süredir öncülük eden Auton OTOMOTİV A.Ş.’nin geliştirdiği Smart Tech’i diğer markalardan ayıran en önemli özellik, bilgi, üstün kaliteli ürün ve olağanüstü müşteri hizmetini tek bir paydada buluşturmasıdır. Smart Tech, daha kaliteli hizmet verebilmek için pazarda bulunamayan kalite standartlarına sahip ürünlere duyulan ihtiyaçtan dolayı geliştirilmiştir.

 

Sektördeki 25 yıllık distribütörlük ve satış tecrübemizle bazı önemli eksiklikleri gördük ve kendi markamızı geliştirmeye karar verdik. Ürünlerimiz, araç bakım uzmanları tarafından yine araç bakım uzmanları için geliştirilmiştir ve müşterilerimize yeni çözümler sunmak için sürekli olarak yenilikler yapmaya devam ediyoruz.

 

Smart Tech markası, 2000 yılından bu yana Sonax markasının hem ürün satışı hem de bayilik olarak tek distribütörü olan ve şu anda Türkiye genelinde 75 bayisi bulunan Auton A.Ş'nin araç bakım sektöründeki 25 yıllık tecrübesinin sonucudur. 

 

Smart Tech araç bakım ürünleri uygulandıklarında, pazarda bulunan alternatiflere göre fiyat & performans olarak öne çıkarlar. Bu nedenle ürünlerin kalitesi ve etkinliği konusunda asla endişelenmenize gerek kalmaz. Ürünlerimizin üretim süreçlerine olan bu dikkatli, titiz bakış açımız ve vizyonumuz, yüksek ve üstün kaliteli ürünler ortaya çıkarmıştır.

 

Tüm ürünlerimiz en son bilimsel bulgu ve testlere dayalı olarak geliştirilmiştir. İnovasyon odaklı misyonumuz gereği her yeni ürün, test süreci sırasında ve sonrasında yoğun kalite kriterlerimize tabii tutulur.

 

Müşterilerimizin memnuniyeti bizim için en büyük önceliktir.

bottom of page