top of page

Distribütörlükler

YAY.png
Ekran Resmi 2022-09-06 13_edited.jpg

"Biz sözümüzü tutarız“

HG International B.V. 1960 yılların başlarında İsveç de Stockholm Üniversitesi tarafından geliştirilen öncelikle yüzme havuzlarına yönelik yüksek kalitede temizlik ürünlerinden oluşan ürün gamına sahipti. 1969 yılında Van Altena adlı şirket tarafından Hollanda’ya ithal edilmeye başlandı.

HG İngiltere, İspanya, Belçika ve İtalya’da kendi satış kanallarını oluşturmuştur. HG ürünleri Sadece Avrupa‘da değil Orta Doğu, Asya, Amerika, Kanada’da dağıtım kanalları kurulmuştur.

 

HG ürünleri halen, 200'den fazla çalışanı ile Merkez ofisi ve bütün ürün gamını ürettiği üretim tesisinde, Flevoland eyaletinde genç, dinamik ve hızlı büyüyen bir şehir olan Almere'de bulunmaktadır.

 

Üretim tesisinde ürünlere ilaveten ürünlerde kullanılan ambalajların %95 ini ve etiket grafik tasarım ve baskılarını kendi bünyesinde imal etmektedir.Tüm HG ürünleri son teknolojiyi kullanan laboratuvarlarda kendi araştırma ve geliştirme departmanı tarafından geliştiriliştir. Fabrika 45'ten fazla ülkede milyonlarca memnun müşteriye ulaşan 300'den fazla HG ürünü temin etmektedir

siegel-p5-schimmelvernichter-sc44658-other-countries.jpg
tu-v-logo-150-jr.png

HG olarak ürün geliştirme sürecimiz her zaman için problemi tanımlamak, anlamak ve tamamen çözmek üzerine odaklanmıştır. Bu nedenle ürün gamımız çok geniş, ve ürünlerimiz spesifik problemleri çözmek için geliştirilmiştir.

HG Test Ödülleri

"Biz sözümüzü tutarız"

TÜV, daha önce bir hiçbir kuruluştan/firmadan bu kadar çok ürünü bu tarz sonuçlarla test etmedi. “HG vaat ettiğini yapar” sloganı şimdi de TÜV tarafından onaylandı. Test edilen tüm ürünlerimiz birer TÜV Sertifikasına sahip. Daha fazla bilgi edinmek için HG websitesini ziyaret edebilir ya da ürünlerimizi kullanarak bunu bizzat tecrübe edebilirsiniz.

 

HG, ev iç ve dış temizliğinde kullanılmak üzere geliştirilmiş yüksek kaliteli, geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. TÜV test prosedürü için ürünlerimizin kullanım, satış ve uygulama bazında temsili bir seçimini yaptık. Sonuçlar mükemmel: Tüm ürünler tüketici ihtiyaç, beklenti ve gereksinimlerini özellikle “etkinlik” konusunda karşılayarak testi başarıyla geçti. Ayrıca çoğu test uzmanı, ürünlerin kullanımının kolay olduğunu ve hızlı sonuçlar verdiğini belirtti. En çok altı çizilen nokta ürünlerin tasarımıydı. Tüm ürünler en az "iyi" puan aldı. HG'nin tüketicilerin her türlü temizlik sorununun üstesinden gelmesine yardımcı olan etkili özel temizlik ürünleri ürettiğini gösteren bu sonuçlardan son derece memnunuz.

 

7 Banyo ve Tuvalet Ürünü, 4 Mutfak Ürünü, 2 Tekstil Ürünü

 

“TÜV tarafından test edildi” birçok Avrupa ülkesinde iyi bilinen bir slogandır. TÜV, tanınmış ve son derece güvenilir bir test şirketidir ve bağımsızlık, güvenilirlik ve kalite anlamına gelir. Esas olarak güvenlik ve kalite kontrolleri yapan ve tüm bu kontrollerin yasa, tüketici ihtiyaçları ve güvenlikle ilgili yüksek standartlarda karşılanmasını sağlayan bir kuruluştur. TÜV, Almanya genelinde kendi uzmanlık alanlarına sahip farklı test şirketlerine sahiptir. HG ürünleri TÜV Saarland tarafından test edilmiştir.

tuev_banner_uk.jpg
bottom of page