top of page

Grup Şirketleri

hg ürün gamı.png
YAY.png
NOVAPAK LOGO.png

Novapak Detaylı Temizlik.Hiz. San. ve Tic. A.Ş.  2016 yılında Auton A.Ş iştiraki olarak kurulmuştur.

Bilindiği gibi Auton Otomotiv Türkiye otomotiv pazarına Sonax Distribütörlüğü ile 1999 yılında giriş yapmıştır.

Sonax Uygulama merkezi konseptini Sonax çatısı altında dünyada ilk uygulayan distribütör olarak Sonax tarihine adını yazdırmıştır. Ayrıca bu konsept Türkiye ’dede ilk kez Auton tarafından uygulanmıştır. Halen 75 uygulama merkezi ile yılda 600.000 civarında müşteriye uygulama merkezlerinde hizmet verilirken, perakende kanallarında da Sonax markalı ürünler kendi pazarında lider konumdadır.

 

Sonax ürün gamını kendi ev ve ofisleri içinde kullanmak amacıyla talep eden müşteriler karşısında, Auton Otomotiv Ev ve Ofis temizleme ürünleri içinde araştırmaya geçti. Bu çerçevede kendi pazarında lider ve problem çözücü ürünlere odaklanmış olan Hollanda menşei’li HG ürünleri ile Auton çatısı altında Novapak ile anlaşarak HG’nin Türkiye münhasır distributorluğunu aldı. Ürün kalitesinden ödün vermeyen HG, her zaman için kaliteyi ön planda tutan Auton ailesi için mükemmel bir birliktelik olmuştur.

HG Projesi &Hedef Satış Alanları

Novapak ’ın amacı Türkiye genelinde tüm HG ürünlerinin satış ve pazarlama operasyonunun yürütülerek , Türkiye pazarında tüm tüketicilerin HG ürünlerine kolay ve güvenilir şekilde ulaşmasını sağlamaktır.

 

Novapak ’ın hedef satış alanları ;

 E ticaretin yanında Türkiye genelinde gıda yapı zincir marketleri  toptan satış ,kozmetik ,kırtasiye , giyim ve akaryakıt marketlerinde HG markalı ürünleri konumlandırmaktır.

bottom of page